دستورالعمل

برای ثبت یک پرونده در Iraniansma.ir ابتدا باید با ایجاد یک حساب کاربری در سایت به عضویت آن درآیید.

  1. لطفا به سایت Iraniansma.ir مراجعه کنید
  2. بعد از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، ایمیل تأیید توسط گروه ثبت SMA برای شما ارسال خواهد شد و پس از آن می توانید از آدرس ایمیل خود به عنوان نام کاربری استفاده کنید.
  3. با ورود به وب سایت (به عنوان پزشک) و صفحه وب شخصی خود بر روی “پرسشنامه SMA” کلیک کنید و اطلاعات پرونده بیمارتان را وارد کنید.
  4. شما باید اطلاعات پرونده خود را در 16 مرحله وارد کنید از جمله: ثبت نام ، جمعیت شناسی ، وضعیت زندگی ، تشخیص ژنتیک ، مشاهده بالینی ، اسکولیوز ، عملکرد حرکتی ، استفاده از صندلی چرخدار ، تغذیه ، عملکرد ریوی ، روش های درمانی و داروها ، بستری شدن در بیمارستان و بیماری های مشترک ، تحقیقات بالینی ، اقدامات حرکتی ، نتایج گزارش شده توسط بیمار (PRO) ، الکتروفیزیولوژی و آزمایشات. در پایان هر مرحله لطفاً قبل از خارج شدن از صفحه از دکمه های “save” یا ” Save and continue ” استفاده کنید و اگر در حین ثبت بیمار ملزوم به ترک صفحه مربوط به ثبت هستید، آدرس ایمیل خود را برای دریافت لینک ذخیره در قسمت مشخص شده وارد کنید. سپس برای تکمیل فرم در زمانی دیگر با کلیک بر روی لینک ارسال شده می توانید آن را تکمیل کنید (بدیهی می باشد باید در صفحه رجیستری log in شده باشید)
  1. کلیه اطلاعات وارد شده پس از تأیید ثبت نام توسط تیم ثبت بیماران SMA ذخیره می شود.
  2. لطفا توجه داشته باشید که: به محض تأیید ثبت پرونده در Iraniansma ، دیگر قادر به حذف پرونده نخواهید بود.
  3. لازم به ذکر است اطلاعات ثبت شده هر بیمار فقط در دسترس پزشک ثبت کننده خواهد بود و بازدید و دسترسی به آن برای دیگر پزشکان مقدور نمی باشد و اطلاعات درمانی هر بیمار تحت نظر پزشک معالجشان نگهداری می شود و نهایت امانتداری در راستای حفظ پرونده های پزشکی آنان صورت خواهد گرفت.